Realizowane Inwestycje

Inwestycja w Jastrzębiej Górze

2017-05-29

Realizowane Inwestycje

Inwestycja Nadmorskie Patio usytuowana jest w jednym z najmodniejszych kurortów wypoczynkowych – Jastrzębiej Górze. Doskonale zlokalizowane, w spokojnej i cichej okolicy, którą dzieli zaledwie 10 min spaceru od malowniczego wąwozu Lisi Jar i 15 min od polskiego morza. Ta nadmorska miejscowość położona na wysokim klifie, otulona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym co roku przyciąga tysiące turystów. Nadmorskie Patio składa się z dwóch ekskluzywnych budynków, w każdym po 30 apartamentów o różnych powierzchniach. Budynki posiadają windy i połączone są podziemną halą garażową z 58 miejscami postojowymi. Całość terenu ogrodzona, zagospodarowana parkową zielenią. Apartamenty na parterze posiadają ogródki do własnej aranżacji, natomiast apartamenty na drugim piętrze antresole z tarasem. Budynki z instalacją wodociągową, kanalizacyjną, grzewczą, wentylacyjną, telefoniczną, internetową. Dodatkowo RTV z gniazdem teletechnicznym, instalacja domofonowa, elektryczna oraz gazowa. Ciepła woda oraz c.o. pochodzi z własnej kotłowni. Mieszkania posiadają drzwi antywłamaniowe oraz stolarkę okienną PCV. Planowany termin zakończenia inwestycji 1 kwartał 2018r.

Sopocka Przystań to komfort i nowoczesność w Sopocie.

2015-10-26

Realizowane Inwestycje

Inwestycja Sopocka Przystań została zrealizowana przez mLocum S.A. Położona w Sopocie przy ul. Polnej gwarantuje łatwy dostęp do infrastruktury oraz komunikacji miejskiej, a jednocześnie bliskość plaży, terenów rekreacyjnych oraz zaciszną okolicę. Osiedle stanowią cztery 3-piętrowe budynki wraz z podziemną halą garażową. Całość wykonana jest we współczesnym, nowoczesnym stylu. Elegancji budynkom dodają przeszklone klatki schodowe. Mieszkania mają funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duże balkony, które wraz z panoramicznymi oknami dodatkowo powiększają przestrzeń. Krajobraz zieleni osiedla podzielony jest na cztery różne strefy ogrodowe. Całość otoczona jest żywopłotem bukowym i szpalerem żywotników. Sopocka Przystań to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących komfortu nowoczesnego osiedla wraz z bliskością atrakcji, które oferuje Sopot jako kurort. Sopocka Przystań cieszy się dużą popularnością wśród Najemców mieszkań zarówno długoterminowych jak i latem w okresach krótkich. Imperial Apartments posiada w swojej ofercie apartamenty w Sopockiej Przystani i zapewnia właścicielom mieszkań stały dochód przez cały rok.

Nadmorski Dwór w Gdańsku jako komfort życia i inwestycja.

2015-10-22

Realizowane Inwestycje

Prestiżowa inwestycja zrealizowana w Gdańsku przez lidera trójmiejskich deweloperów Invest Komfort. Nadmorski Dwór położony jest przy promenadzie na molo i graniczy z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Tuż za pasem lasu znajduje się piaszczysta plaża i ścieżka rowerowa prowadząca do Sopotu. Jednocześnie lokalizacja osiedla w środku miejskiej aglomeracji zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz pełną infrastrukturę handlową, medyczną oraz edukacyjną. Nadmorski Dwór został zaprojektowany i zrealizowany jako zielone osiedle-ogród z niską, kameralną zabudową. O bardzo nowoczesnym i eleganckim charakterze budynków decyduje użycie naturalnego kamienia, drewna, szkła oraz stali nierdzewnej. Na terenie osiedla znajduje się stary park sosnowy, który tworzy atmosferę wypoczynku oraz współgra z kunsztownie zaprojektowaną architekturą krajobrazu. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również boisko, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w boule, klub fitness, sauna, sala bilardowa. Teren inwestycji jest ogrodzony, pod budynkami znajdują się podziemne parkingi, a także naziemne miejsca postojowe. Apartament położony w Nadmorskim Dworze to nie tylko komfortowe miejsce zamieszkania, a także doskonała inwestycja dla osób poszukujących przychodu z wynajmu. Obsługę w zakresie wynajmu krótkoterminowego oferuje Imperial Apartments, firma posiadająca w swojej ofercie apartamenty w Nadmorskim Dworze z sukcesem pozyskuje najemców na krótkie, terminy oraz serwisuje wynajem wakacyjny. Natomiast Imperial Estate specjalizując się w wynajmie długoterminowym zapewnia przychody właścicielom nieruchomości w czasie jesieni i zimy.